Кој е најсекси на КАН годинава?

Деновиве се одржува 72 Кански фестивал, како и секоја година дамите кои поминуваат низ црвениот тепих се натпреваруваат која ќе го привлече најголемото внимание на фоторепортерите. Во секогаш силна конкуренција највпечатливи се оние кои имаат совршен спој на фустан, тело во топ форма и сексипилна енергија. На вчерашната премиера на LES MISERABLES најголем впечаток дефинитивно ни оставија еден поранешен и еден сегашен модел на Викториа Сикрет,  Александра Амбросио и Надин Леополд.