Унакажувачки тетоважи кои ќе ве натераат да се запрашате што барате на оваа планета

Сите правиме грешки во животот па и во изборот на тетоважи, но барем помирува фактот дека…

Кои актери од Game of Thrones нема шанси да ги препознаете ако ги сретнете без костим на улица

Некои актери од најдобрата ТВ серија во моментов, и во сон да ви излезат ќе ги…

“Овај човек е неуништлив!!!”

По операцијата на срцев залисток, 75 годишниот Мик Џегер на видео објава на Твитер им покажа…

Ален Делон: Гејовите не треба да имаат деца, а жените треба да се шамараат !!!

Легендарниот француски глумец Ален Делон во недела на фестивалот во Кан треба да прими почесна Златна…

Салах, Мане и Фирмињо не ги бива, дајте друго дете !!!

Другото дете наводно треба да бие Антоан Гризман кој неделава објави дека го напушта Атлетико Мадрид.…

Трамп го забранува HUAWEI

Американскиот претседател Доналд Трамп во среда потпиша извршна наредба со која се забранува американските компании да…

Едно е сигурно, Михајловиќ нејќе да го викаат “ЦИГАНЕ”

Иако во едно интервју после натпревар со Рома има изјавено дека се чувтсвува како циган во…

Кој е најсекси на КАН годинава?

Деновиве се одржува 72 Кански фестивал, како и секоја година дамите кои поминуваат низ црвениот тепих…