Кој не ја виде Адријана Лима во бикини ???

На плажа во Мајами…  

Турски клуб претставил засилување од Гамбија, па потоа сфатиле дека купиле погрешен фудбалер

Во Менеменспор биде убедени дека се засилиле со Ламин Џалоу, напаѓач на Салернитана, но всушност потпишале…

”Facebook” со признание дека ги преслушува гласовните пораки на корисниците

Фактот дека Facebook ја загрозува приватноста на корисниците повеќе не преставува изненадување. Најновата вест е дека…

Фатиме Фетаи: „Сочно ја опцув Јанева поради нејзината наредба да не претресуваат полицајци на влез во СЈО“

-Сочно опцув и тргнав во нејзината канцеларија за да видам зошто како обвинители кои 4 години…

Катица до колегите обвинители: Ако пpoпаднам јас, ќе ве повлечам со себе

Атмосферата во СЈО која изминативе денови била тeeнзична kyлуминирала денеска кога шефицата на СЈО во ocтавка…

Дете одзеде живот на друго дете, а вие расправајте се уште дали педер е карактерна особина

Си замина уште едно дете, чиј живот го одзеде друго дете, знаете ли зошто? Затоа што…

Буревесник најавува пресврт кој никој не очекуваше: Кичеец бил човек на Орце Камчев?

Зоран Божиновски познат како Буревесник на својата Фејсбук група сподели информација која целосно го изменува текот…

Нека дојде министерот лично да го искорне 16ет кракото Сонце од виничкиот плоштад

Да дојде министерот лично да го искорне 16ет кракото Сонце од Виничкиот плоштад. Нешто што ни…

Руски авион со 234 патници принудно слетал во ниви со пченка (видео)

Руски патнички авион на компанијата Урал ерлајнс, принудно слета в поле во ниви, во близина на…

Клоп го имитираше Роки Балбоа по победата во Суперкупот (видео)

По освојувањето на Лигата на шампионите, Редсите го победија тимот на Челси и го освоија УЕФА…