Човекот што успеал да ѝ одолее на Мерилин Монро: „Зрачеше со силна сексуална енергија и цело време флертуваше со мене“

Зрачеше со силна сексуална енергија и секое нејзино движење беше набиено со неа. Се качив на…

Според науката Бела Хадид е најубава жена на светот

Тим од научници кои се занимаваат дури и со најситните црти на лицето, ја избраа најубавата…

Лудило на тезга во Хрватска: Сите купуваат мандарини од кај Кристина, а кога ќе ја видите сè ќе ви стане јасно

„Те молам дај ми два килограми мандарини за проба, за децата“, ѝ рекол вчера купец на…

“Танцот“ на русокосата навивачка без градник на СП во Кина е вирален хит: Kоментаторот остана без зборови

Кошаркарскиот коментатор и поранешната НБА ѕвезда Ендрју Гејз останал без зборови откако камерата на светското првенство…

Ефектот на редовното вежбање на сексуалниот живот

Луѓето кои редовно вежбаат како резултат имаат тонирани тела, но и поголема самодоверба која помага на…

”Плус-сајз” моделот Франческа ја стресе Венеција (видео)

Големо внимание на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција привлече плус-сајз моделот Франческа Џулијани. Нејзиното…

Ангелите на ”Викторија Сикрет” доминираа на отварањето на Венецијански

Вчера вечерта започна 76. Венецијански фестивал, а оваа престижна манифестација ги собра на едно место најубавите…

Ги видовте ли стомачните на Дауцен Крус

Дауцен Крус е во надобрата форма во животот. За време на одморот на Ибица, 34-годишниот поранешен…

Кој не ја виде Адријана Лима во бикини ???

На плажа во Мајами…  

Тропски горештини: Џесика Аиди (галерија)

Џесика Аиди е млада француска манекенка чија кариера оди во нагорна линија откако е во врска…