Ги видовте ли стомачните на Дауцен Крус

Дауцен Крус е во надобрата форма во животот. За време на одморот на Ибица, 34-годишниот поранешен…

Тропски горештини: Џесика Аиди (галерија)

Џесика Аиди е млада француска манекенка чија кариера оди во нагорна линија откако е во врска…

Тропски горештини: Џоан Смолс (галерија)

Триесет годишната Џоан Смолс Родригез од Порторико, цела деценија е еден од најдобрите супермодели во светот.…

Кога Фани ќе се појави на плажа баш е “FUN”

За егзотичната белгијка Фани Негуеша може да се каже дека бивша манекенка, бивша пеачка и бивша…